online
Вход
Българска Национална Федерация Карате
ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ЕКО ТУРНИР КРУШУНСКИ ВОДОПАДИ
начало
Статистика
Всички по клубове
Всички по дисциплини
Брой по клубове
Брой по дисциплини
Резултати
По медали
По дициплини
По Клубoве
Бюлетин
КАТА до 7 год. момичета
схема
Адриана Ивайлова
СК Будо
1
Анна-Мария Кирякова
СК Торнадо
2
Ани Везирова
КК Белене
3
Алис Емилова
КК Белене
3
КАТА до 8 год. момичета
схема
Денислава Петкова
КК Самурай
1
Андреа Андонова
КК Левски Спартак
2
Моника Кирилова
ГКК Алеко
3
Елена Михайлова
СК Торнадо
3
КАТА до 8 год. момчета
схема
Владислав Ефтимов
СК Никон
1
Виктор Пеев
КК Самурай
2
Теодор Панев
ГКК Алеко
3
Радослав Ефтимов
СК Никон
3
Алтай Али
СК Торнадо
5
5
КАТА до 9 год. момичета
схема
Симона Йорданова
СК Будо
1
Гергана Грунчева
КК Белене
2
Елица Караилиева
СК Торнадо
3
Вяра Атанасова
СК Торнадо
3
КАТА до 9 год. момчета
схема
Тулчан Мехмед
КК Самурай
1
Иван Кръстев
КК Самурай
2
Александър Стефанов
КК Дарис
3
Денислав Стоев
КК Дарис
3
Симеон Младенов
КК Самурай
5
Михайл Петров
КК Дарис
7
Димитър Генев
СК Торнадо
7
Мартин Соколов
СК Торнадо
7
КАТА 10-11 год .момичета
схема
Кристина Цветанова
ГКК Алеко
1
Мая Александрова
ГКК Алеко
2
Ева Миланова
ГКК Алеко
3
Бианка Тодорова
КК Левски Спартак
3
Кристина Павлова
СК Торнадо
5
Симона Босилкова
КК Белене
5
КАТА 10-11 год. момчета
схема
Алекс Алексиев
КК Самурай
1
Вилхем Вилхемов
КК Дарис
2
Мартин Пенев
КК Самурай
3
Юлиан Захариев
КК Дарис
3
Петър Димитров
СК Торнадо
5
Стефан Петеларов
СК Торнадо
5
КАТА 12-13 год. момичета
схема
Анна-Мария Абаджиева
КК Окинава годжу-рю
1
Айлин Ахмедова
КК Окинава годжу-рю
2
Таня Дичева
КК Самурай
3
Дара Ганчева
КБИ Петромакс
3
КАТА 12-13 год. момчета
схема
Йован Атанасов
СК Никон
1
Кристиян Веселинов
КБИ Петромакс
2
Мартин Хърватев
КК Шото - Витяз
3
Бойко Парлапански
КК Дарис
5
Преслав Петков
КК Самурай
5
Ивелин Тосков
КИИ АИДА Вадо-рю
5
КАТА 14-15 год. момичета
схема
Йоана Йорданова
УБИ Шобу
1
Йоанна Иванова
КБИ Петромакс
2
КАТА 14-15 год. момчета
схема
Пеньо Пенев
КК Самурай
1
Петър Ефтимов
СК Никон
2
Радослав Христов
КК Самурай
3
Васил Ривов
КИИ АИДА Вадо-рю
3
Ахмед Ахмедов
КК Окинава годжу-рю
5
КУМИТЕ 7 год. момчета -28 кг
схема
Кристиан Русинов
КБИ Петромакс
1
Ростислав Василев
КК Шото - Витяз
2
Калоян Кирилов
КК Атнес
3
КУМИТЕ 8 год. момичета -30 кг
схема
Андреа Андонова
КК Левски Спартак
1
Адриана Ивайлова
СК Будо
2
Денислава Петкова
КК Самурай
3
Моника Кирилова
ГКК Алеко
3
КУМИТЕ 8 год. момчета -30 кг
схема
Владислав Ефтимов
СК Никон
1
Даниел Атанасов
КК Самурай
2
Радослав Ефтимов
СК Никон
3
Виктор Пеев
КК Самурай
3
Християн Василев
КК Шурикен
5
КУМИТЕ 8 год. момчета -35 кг
схема
Николай Минковски
КБИ Петромакс
1
Божидар Димитров
КБИ Петромакс
2
Калоян Кирилов
КК Атнес
3
Мартин Цанов
УБИ Шобу
5
КУМИТЕ 9 год. момичета +35 кг
схема
Симона Йорданова
СК Будо
1
Гергана Грунчева
КК Белене
2
КУМИТЕ 9 год. момчета -30 кг
схема
Даниел Андонов
КК Левски Спартак
1
Симеон Младенов
КК Самурай
2
Марио Милчов
КК Дарис
3
Михайл Петров
КК Дарис
3
КУМИТЕ 9год. момчета -40 кг
схема
Александър Стефанов
КК Дарис
1
Денислав Стоев
КК Дарис
2
Иван Кръстев
КК Самурай
3
Теодор Тодоров
ГКК Алеко
3
Жулиен Риков
КК Самурай
5
Захари Николов
ГКК Алеко
5
КУМИТЕ 10-11 год. момичета -35 кг
схема
Мая Александрова
ГКК Алеко
1
Гергана Енчева
КК Шото - Витяз
2
Мира Генчева
КК Дарис
3
Любослава Литкова
КБИ Петромакс
3
Екатерина Гергинова
КК Странджа-Йошинмон
5
КУМИТЕ 10-11 год. момичета +35 кг
схема
Кристина Цветанова
ГКК Алеко
1
Сияна Кисьова
КК Самурай
2
Ева Миланова
ГКК Алеко
3
Нели Оцетарова
КИИ АИДА Вадо-рю
3
Ирина Петрова
УБИ Шобу
5
КУМИТЕ 10-11 год. момчета -35 кг
схема
Мартин Пенев
КК Самурай
1
Марио Парашкевов
КБИ Петромакс
2
Илхан Каралоолу
КК Атнес
3
Теодор Божилов
КК Странджа-Йошинмон
3
КУМИТЕ 10-11 год. момчета -40 кг
схема
Владислав Дочовски
ЦПКДК
1
Станислав Митев
КК Самурай
2
Борис Данчев
ГКК Алеко
3
КУМИТЕ 10-11 год. момчета +40 кг
схема
Вилхем Вилхемов
КК Дарис
1
Максим Христов
КБИ Петромакс
2
Юлиан Захариев
КК Дарис
3
Светлин Занков
ЦПКДК
3
Никълъс Личев
КК Самурай
5
Алекс Алексиев
КК Самурай
5
КУМИТЕ 12-13 год. момичета -40 кг
схема
Анна-Мария Абаджиева
КК Окинава годжу-рю
1
Калояна Донкова
КК Левски Спартак
2
Борислава Кирилова
КБИ Петромакс
3
КУМИТЕ 12-13 год. момичета -50 кг
схема
Айлин Ахмедова
КК Окинава годжу-рю
1
Дара Ганчева
КБИ Петромакс
2
КУМИТЕ 12-13 год. момичета +50 кг
схема
Таня Дичева
КК Самурай
1
Веселина Веселинова
КБИ Петромакс
2
КУМИТЕ 12-13 год. момчета -35 кг
схема
Евгени Йорданов
КБИ Петромакс
1
Кристиян Веселинов
КБИ Петромакс
2
Мирослав Еленков
ЦПКДК
3
Бойко Парлапански
КК Дарис
3
КУМИТЕ 12-13 год. момчета -40 кг
схема
Йован Атанасов
СК Никон
1
Валентин Сачански
КБИ Петромакс
2
Преслав Петков
КК Самурай
3
Лорен Босилков
КК Белене
3
КУМИТЕ 12-13 год. момчета +40 кг
схема
Аспарух Мидов
ГКК Алеко
1
Мартин Златев
ГКК Алеко
2
Айгюн Алиосман
КК Атнес
3
Ивелин Тосков
КИИ АИДА Вадо-рю
3
Никола Христов
КБИ Петромакс
5
Стефан Тодоров
КК Левски Спартак
5
КУМИТЕ 14-15 год. момичета -47 кг
схема
Ива Савова
КК Шото - Витяз
1
КУМИТЕ 14-15 год. момичета -54 кг
схема
Йоанна Иванова
КБИ Петромакс
1
Десислава Станева
КК Атнес
2
Ива Савова
КК Шото - Витяз
3
Мария Магдалена Петрова
КБИ Петромакс
3
КУМИТЕ 14-15 год. момичета +54 кг
схема
Диана Горнишка
ЦПКДК
1
Никол Петкова
ЦПКДК
2
Йоана Йорданова
УБИ Шобу
3
КУМИТЕ 14-15 год. момчета -52 кг
схема
Иво Исаев
ГКК Алеко
1
Радослав Христов
КК Самурай
2
Рейхан Рюстемов
КК Дарис
3
Светломир Русев
КК Дарис
3
Любомир Литков
КБИ Петромакс
5
КУМИТЕ 14-15 год. момчета -65 кг
схема
Петър Ефтимов
СК Никон
1
Станислав Цанов
КБИ Петромакс
2
Васил Ривов
КИИ АИДА Вадо-рю
3
Пеньо Пенев
КК Самурай
3
Йордан Николов
УБИ Шобу
5
Ахмед Ахмедов
КК Окинава годжу-рю
5
КУМИТЕ 14-15 год. момчета +65 кг
схема
Теодор Димитров
КБИ Петромакс
1
Мартин Младжов
ЦПКДК
2
Тиодор Александър Енев
КК Шото - Витяз
5
КУМИТЕ 16-17 год. момичета -55 кг
схема
Виктория Росева
КБИ Петромакс
1
Никол Христова
КБИ Петромакс
2
КУМИТЕ 16-17 год. момичета +55 кг
схема
Габриела Горанова
КБИ Петромакс
1
Габриела Иванова
КБИ Петромакс
2
Габриела Димитрова
ЦПКДК
3
КУМИТЕ 16-17 год. момчета -65 кг
схема
Стоян Паскалев
КК Самурай
1
Станчо Станчев
СК Торнадо
2
Християн Цветков
КБИ Петромакс
3
Богомил Занков
КБИ Петромакс
3
КУМИТЕ 16-17 год. момчета +65 кг
схема
Калоян Георгиев
ГКК Алеко
1
Цветелин Петров
КК Дарис
2
Петър Йотов
КБИ Петромакс
3
Преслав Събев
КБИ Петромакс
3
Серкан Лятиф
КИИ АИДА Вадо-рю
5
КУМИТЕ отборно 8-10 год. момичета
схема
Симона Йорданова
СК Будо
1
Адриана Ивайлова
СК Будо
1
КУМИТЕ отборно 8-10 год. момчета
схема
Юлиан Захариев
КК Дарис
1
Денислав Стоев
КК Дарис
1
Александър Стефанов
КК Дарис
1
Християн Василев
КК Шурикен
2
Михайл Петров
КК Дарис
2
2
Николай Минковски
КБИ Петромакс
3
Денислав Димитров
КБИ Петромакс
3
Божидар Димитров
КБИ Петромакс
3
КУМИТЕ отборно 11-13 год. момичета
схема
Мая Александрова
ГКК Алеко
1
Кристина Цветанова
ГКК Алеко
1
Ева Миланова
ГКК Алеко
1
Любослава Литкова
КБИ Петромакс
2
Дара Ганчева
КБИ Петромакс
2
Веселина Веселинова
КБИ Петромакс
2
Борислава Кирилова
КБИ Петромакс
2
КУМИТЕ отборно 11-13 год. момчета
схема
Аспарух Мидов
ГКК Алеко
1
Борис Данчев
ГКК Алеко
1
Калоян Фердинандов
ГКК Алеко
1
Мартин Златев
ГКК Алеко
1
Валентин Сачански
КБИ Петромакс
2
Максим Христов
КБИ Петромакс
2
Николай Георгиев
КБИ Петромакс
2
Евгени Йорданов
КБИ Петромакс
3
Кристиян Веселинов
КБИ Петромакс
3
Марио Парашкевов
КБИ Петромакс
3
Владислав Дочовски
ЦПКДК
3
Мирослав Еленков
ЦПКДК
3
Никола Христов
КБИ Петромакс
3
КУМИТЕ отборно 14-17 год. момичета
схема
Виктория Росева
КБИ Петромакс
1
Габриела Горанова
КБИ Петромакс
1
Габриела Иванова
КБИ Петромакс
1
Габриела Димитрова
ЦПКДК
2
Диана Горнишка
ЦПКДК
2
Инес Бучкова
ЦПКДК
2
Никол Петкова
ЦПКДК
2
Йоанна Иванова
КБИ Петромакс
3
Мария Магдалена Петрова
КБИ Петромакс
3
Никол Христова
КБИ Петромакс
3
КУМИТЕ отборно 14-17 год. момчета
схема
Петър Йотов
КБИ Петромакс
1
Теодор Димитров
КБИ Петромакс
1
Християн Цветков
КБИ Петромакс
1
Иво Исаев
ГКК Алеко
2
Калоян Георгиев
ГКК Алеко
2
Богомил Занков
КБИ Петромакс
3
Любомир Литков
КБИ Петромакс
3
Преслав Събев
КБИ Петромакс
3
Станислав Цанов
КБИ Петромакс
3
Васил Ривов
КИИ АИДА Вадо-рю
3
Серкан Лятиф
КИИ АИДА Вадо-рю
3