5-та КАРАТЕ КУПА "Мемориал Светослав Иванов"


КАТА 6-7 годишни, 1 група БЕЛИ пояси, момичета схема
Дария Стефанова КК Калоян 1
Елизабет Петрова КК Шурикен 2
Дариа Димитрова ШКК Мак Доналд 3
Радост Ангелова КК Шурикен 3
Ангелина Цветанова КК Шурикен 5
Мария Банова ШКК Мак Доналд 5
КАТА 6-7 годишни, 1 група БЕЛИ пояси, момчета схема
Асен Миланов КК Шурикен 1
Иван Стоянов КК Шурикен 2
Ерен Ахмед СК Торнадо 3
Kristijan Glavinov Gichin Funakoshi 3
Християн Илиев КК Дарис 7
Даниел Николов КК Калоян 7
Борис Ханджиев КК Ронин 11 9
Александър Георгиев КК Шурикен 9
КАТА 6-7 годишни, 2 група ЖЪЛТИ пояси, момичета схема
Симона Георгиева КК Калоян 1
Никол Стоянова ШКК Мак Доналд 2
Мария Костадинова КК Калоян 3
Деница Тодорова КК Калоян 3
КАТА 6-7 годишни, 2 група ЖЪЛТИ пояси, момчета схема
Gregori Bоjkovski KK Sampion KP 1
Георги Иванов СК Будо 2
Велислав Георгиев КК Калоян 3
Юлиян Петров КК Шурикен 3
Стефан Фотев КК Калоян 7
Sergej Shkrbic KK Sampion KP 7
Станислав Стойнев ШКК Мак Доналд 7
Михаил Иванов КК Калоян 7
КАТА 6-7 годишни, 3 група ОРАНЖЕВИ пояси,момичета схема
Андреа Стоянова СК Никон 1
Красимира Атанасова КК Шурикен 2
Симона Маринова СК Будо 3
КАТА 6-7 годишни, 3 група ОРАНЖЕВИ пояси, момчета схема
Виктор Георгиев КК Калоян 1
Николай Цанев СК Никон 2
Никола Михайлов СК Никон 3
Самуил Гигов КК Дарис 3
Владимир Котев КК Шурикен 7
Божидар Сотиров КК Шурикен 7
КАТА 8-9 годишни, 1 група БЕЛИ пояси, момичета схема
Анна-Мария Кирякова СК Торнадо 1
Полина Христова СК Торнадо 2
Ангелина Цветанова КК Шурикен 3
Арзу Юсуф СК Възход 3
Ивайла Терзийска СК Възход 5
КАТА 8-9 годишни, 1 група БЕЛИ пояси, момчета схема
Наско Янев СК Възход 1
Leo Minoski Gichin Funakoshi 2
Василиян Теодосиев КК Шурикен 3
Стилиан Костадинов ШКК Мак Доналд 3
Алекс Йорданов ШКК Мак Доналд 7
Искрен Тодоров КК Шурикен 7
Георги Папратилов СК Възход 7
Юли Миленков КК Шурикен 7
КАТА 8-9 годишни, 2 група ЖЪЛТИ пояси,момичета схема
Янислава Йорданова КК Шурикен 1
Гергана Грунчева КК Белене 2
Елена Михайлова СК Торнадо 3
Венета Стоименова КК Ронин 11 3
Ванеса Панева ШКК Мак Доналд 5
КАТА 8-9 годишни, 2 група ЖЪЛТИ пояси, момчета схема
Кристиян Милошов СКК Олимп 1
Сергей Красников СКК Олимп 2
Михайл Николов КК Калоян 3
Мартин Соколов СК Торнадо 3
Иван Николов ШКК Мак Доналд 5
Teodor Pavlovski KK Sampion KP 5
КАТА 8-9 годишни, 3 група ОРАНЖЕВИ пояси, момичета схема
Андреа Андонова КК Левски Спартак 1
Велизара Костова КК Калоян 2
Katarina Milovanovic KK Ipon Leskovac 3
Моника Русева КК Калоян 3
Карина Александрова Файтърс НСА 5
КАТА 8-9 годишни, 3 група ОРАНЖЕВИ пояси, момчета схема
Мартин Василев КК Шурикен 1
Viktor Petkovski KK Sampion KP 2
Кристиан Велков КК Калоян 3
Пресиян Ганцаров КК Калоян 3
Светозар Бялков КК Калоян 7
Калоян Велинов Файтърс НСА 7
Денислав Стоев КК Дарис 7
КАТА 8-9 годишни, 4 група ЗЕЛЕНИ пояси, момичета схема
Теодора Цанева СК Никон 1
Мариела Петкова КК Калоян 2
Адриана Ивайлова СК Будо 3
Стратимира Боянова КК Шурикен 3
КАТА 8-9 годишни, 4 група ЗЕЛЕНИ пояси, момчета схема
Радослав Йорданов КК Шурикен 1
Михаил Стоименов КК Ронин 11 2
Радослав Петров СК Никон 3
Християн Василев КК Шурикен 3
Петър Владимиров СК Никон 7
Никола Пеев СК Никон 7
КАТА 10-11 годишни, момичета схема
Кристина Цветанова ГКК Алеко 1
Димитра Вулджева КК Ронин 11 2
Zoja Fedi Gichin Funakoshi 3
Ева Миланова ГКК Алеко 3
Грациела Йорданова КК Калиакра 7
Вержиния Мирчева Файтърс НСА 7
Авия Иванова КК Калоян 7
Деница Терзийска КК Шурикен 7
КАТА 10-11 годишни, момчета схема
Юлиан Захариев КК Дарис 1
David Spasovski Gichin Funakoshi 2
Янислав Миленков КК Шурикен 3
Никола Христов КК Шурикен 3
Йордан Шишков КК Шурикен 7
Марио Милчов КК Дарис 7
Никола Боянов КК Шурикен 9
Атанас Иванов КК Шурикен 9
Aleksandar Mitovski KK Sampion KP 9
КАТА 12-13 годишни, момичета схема
Jovana Manceska Gichin Funakoshi 1
Ивана Каменова СК Никон 2
Karolina Jancoska Gichin Funakoshi 3
Михаела Тодорова КК Шурикен 3
Саня Петкова КК Ронин 11 7
Никол Пейчева КК Ронин 11 7
КАТА 12-13 годишни, момчета схема
Kristijan Bajovski Gichin Funakoshi 1
Рикардо Реджепи КК Шурикен 2
Вилхем Вилхемов КК Дарис 3
Андрей Тодоров КК Шурикен 3
Огнян Барух КК Ронин 11 7
Ивелин Тосков КИИ АИДА Вадо-рю 7
Петър Николов КК Шурикен 7
КАТА 14-15 годишни, момичета схема
Деяна Станимирова СК Възход 1
КАТА 14-15 годишни, момчета схема
Aleksandar Spasovski Gichin Funakoshi 1
Bojan Manceski Gichin Funakoshi 2
КАТА 16-17 годишни, момичета схема
Ванеса Натова КК Шурикен 1
КАТА 16-17 годишни, момчета схема
Емилиян Тасков КК Шурикен 1
КАТА Отборно 6-9 годишни, 1 група, момичета схема
Адриана Ивайлова СК Будо 1
Десислава Маринова СК Будо 1
Симона Маринова СК Будо 1
Велизара Костова КК Калоян 2
Мариела Петкова КК Калоян 2
Симона Георгиева КК Калоян 2
Ангелина Цветанова КК Шурикен 3
Красимира Атанасова КК Шурикен 3
Радост Ангелова КК Шурикен 3
Арзу Юсуф СК Възход 3
Ивайла Терзийска СК Възход 3
Милена Георгиева СК Възход 3
КАТА Отборно 6-9 годишни , 1 група, момчета схема
Мартин Василев КК Шурикен 1
Радослав Йорданов КК Шурикен 1
Преслав Илиев КК Шурикен 1
Димитър Дюлгеров СК Никон 2
Никола Зафиров СК Никон 2
Петър Владимиров СК Никон 2
Велислав Георгиев КК Калоян 3
Виктор Георгиев КК Калоян 3
3
Християн Василев КК Шурикен 3
Денислав Стоев КК Дарис 3
Кристиан Велков КК Калоян 3
КАТА Отборно 10-13 годишни, 2 група, момичета схема
Jovana Manceska Gichin Funakoshi 1
Karolina Jancoska Gichin Funakoshi 1
Zoja Fedi Gichin Funakoshi 1
Адриана Илиева СК Будо 2
Ванеса Захариева СК Будо 2
Симона Йорданова СК Будо 2
Aleksandra Krastic KC Omladinac KIMIT 3
Amdjelia Djorjevic KC Omladinac KIMIT 3
Nataliq Stojanovic KC Omladinac KIMIT 3
КАТА Отборно 10-13 годишни, 2 група, момчета схема
Андрей Тодоров КК Шурикен 1
Петър Николов КК Шурикен 1
Рикардо Реджепи КК Шурикен 1
Никола Христов КК Шурикен 2
Радин Тихолов КК Шурикен 2
Янислав Миленков КК Шурикен 2
Бойко Парлапански КК Дарис 3
Вилхем Вилхемов КК Дарис 3
Юлиан Захариев КК Дарис 3
Георги Матуски КК Шурикен 3
Йордан Шишков КК Шурикен 3
Никола Боянов КК Шурикен 3
КАТА Отборно 14-17 годишни, 3 група, момичета схема
Кристина Николова КК Шурикен 1
Йоана Иванова КК Шурикен 1
Ванеса Натова КК Шурикен 1
КАТА Отборно 14-17 годишни, 3 група, момчета схема
Мартин Алексов КК Шурикен 1
Емилиян Тасков КК Шурикен 1
Велизар Колешански КК Левски Спартак 1
Kristijan Bajovski Gichin Funakoshi 2
Bojan Manceski Gichin Funakoshi 2
Aleksandar Spasovski Gichin Funakoshi 2
КУМИТЕ 8-9 годишни, момчета кат. -30 кг. схема
Петър Михайлов КК Ронин 11 1
Никола Зафиров СК Никон 2
Михаил Стоименов КК Ронин 11 3
Mатей Георгиев СК Никон 3
Даниел Петров Файтърс НСА 7
Роберт Асенов СК Сейкен 7
Александър Христакиев КК Ронин 11 9
Радослав Петров СК Никон 9
Светозар Бялков КК Калоян 9
КУМИТЕ 8-9 годишни, момчета кат. -35 кг. схема
Радослав Йорданов КК Шурикен 1
Петър Владимиров СК Никон 2
Денислав Стоев КК Дарис 3
Виктор Велинов КК Шурикен 3
Никола Пеев СК Никон 7
Кирил Въжаров КК Шурикен 7
Мартин Милчев Файтърс НСА 9
Наско Янев СК Възход 9
КУМИТЕ 8-9 годишни, момчета кат. +35 кг. схема
Luka Taskovski KK Sampion KP 1
Красимир Дешев СК Никон 2
Мартин Василев КК Шурикен 3
Мартин Мартинов Файтърс НСА 3
Борислав Будинов СК Сейкен 7
Християн Стоянов КК Шурикен 7
Мартин Соколов СК Торнадо 7
КУМИТЕ 8-9 годишни, момичета кат. -30 кг. схема
Теодора Цанева СК Никон 1
Андреа Андонова КК Левски Спартак 2
Стратимира Боянова КК Шурикен 3
Гергана Грунчева КК Белене 3
Велизара Костова КК Калоян 5
Сарра Исса СК Будо 5
КУМИТЕ 8-9 годишни, момичета кат. -35 кг. схема
Адриана Ивайлова СК Будо 1
Десислава Маринова СК Будо 2
Янислава Йорданова КК Шурикен 3
КУМИТЕ 8-9 годишни, момичета кат. +35 кг. схема
Карина Александрова Файтърс НСА 1
Евелина Кирилова Файтърс НСА 2
Мариела Петкова КК Калоян 3
КУМИТЕ 10-11 годишни, момчета кат. -35 кг. схема
Никола Цачев СК Никон 1
Никола Христов КК Шурикен 2
Велин Иванов КК Левски Спартак 3
Даниел Андонов КК Левски Спартак 3
Виктор Илиев КК Дарис 7
Станислав Спасов СКК Олимп 7
Христо Колешански КК Дарис 7
Никола Красенов СК Възход 7
КУМИТЕ 10-11 годишни, момчета кат. -40 кг. схема
Георги Матуски КК Шурикен 1
Билян Борисов КК Шурикен 2
Христо Поибренски КК Ронин 11 3
Никола Боянов КК Шурикен 3
Теодор Дрянков СК Будо 5
Георги Завратчийски КК Левски Спартак 5
КУМИТЕ 10-11 годишни, момчета кат. +40 кг. схема
Янислав Миленков КК Шурикен 1
Юлиан Захариев КК Дарис 2
Захари Николов ГКК Алеко 3
Виктор Митев КК Шурикен 3
Михаел Кръстанов СК Никон 7
Атанас Иванов КК Шурикен 7
Теодор Балев Файтърс НСА 7
Георги Фирков КК Дарис 7
КУМИТЕ 10-11 годишни, момичета кат. -35 кг. схема
Мира Генчева КК Дарис 1
Грациела Йорданова КК Калиакра 2
КУМИТЕ 10-11 годишни, момичета кат. -40 кг. схема
Кристина Цветанова ГКК Алеко 1
Йована Касабова КК Калиакра 2
Ванеса Захариева СК Будо 3
Sara Nikolovska KK Sampion KP 3
Рая Рускова КК Калоян 5
КУМИТЕ 10-11 годишни, момичета кат. +40 кг. схема
Нели Оцетарова КИИ АИДА Вадо-рю 1
Димитра Вулджева КК Ронин 11 2
Симона Йорданова СК Будо 3
КУМИТЕ 12-13 годишни, момичета кат. -40 кг. схема
Калояна Донкова КК Левски Спартак 1
КУМИТЕ 12-13 годишни, момичета кат. -45 кг. схема
Ивана Каменова СК Никон 1
Калояна Донкова КК Левски Спартак 2
Виктория-Ясмин Хаджиева КК Ронин 11 3
Валерия Игнатова КК Ронин 11 3
Виктория Венкова КК Шурикен 5
КУМИТЕ 12-13 годишни, момичета кат. +45 кг. схема
Саня Петкова КК Ронин 11 1
Михаела Тодорова КК Шурикен 2
Никол Пейчева КК Ронин 11 3
Елисавета Недялкова СК Никон 3
Dragana Jovanovska KK Тигaр - Скопие 5
КУМИТЕ 12-13 годишни, мoмчета кат. -40 кг. схема
Иван Петков СК Никон 1
Roberto Zdravkovski КК Партизан 2
Ермир Мурати Клуб Цв. Димов 3
Бойко Парлапански КК Дарис 3
Тодор Настев КК Дарис 5
Радин Тихолов КК Шурикен 5
КУМИТЕ 12-13 годишни, мoмчета кат. -45 кг. схема
Денислав Стоянов СК Никон 1
Робърт Владимиров СК Никон 2
Любо Алексиев КК Шурикен 3
Иван Симеонов КК Шурикен 3
Лорен Босилков КК Белене 7
Georgi Petrov КК Партизан 7
КУМИТЕ 12-13 годишни, мoмчета кат. +45 кг. схема
Андрей Тодоров КК Шурикен 1
Мартин Златев ГКК Алеко 2
Вилхем Вилхемов КК Дарис 3
Petar Aleksovski KK Sampion KP 3
Иво Грозданов КК Шурикен 7
Алекс Симеонов СК Сейкен 7
Рикардо Реджепи КК Шурикен 7
Роберто Петров СК Никон 7
КУМИТЕ 14-15 годишни, мoмичета кат. -47 кг. схема
Ивана Каменова СК Никон 1
Доротея Настева КК Дарис 2
Кристяна Руменова КК Калиакра 3
КУМИТЕ 14-15 годишни, мoмичета кат. -54 кг. схема
Йоанна Недялкова СК Никон 1
Кристина Николова КК Шурикен 2
Йоана Иванова КК Шурикен 3
КУМИТЕ 14-15 годишни, мoмичета кат. +54 кг. схема
Елена Суарес СК Будо 1
КУМИТЕ 14-15 годишни, мoмчета кат. -63 кг. схема
Радослав Вакарелов КК Ронин 11 1
Теодор Тодоров КК Ронин 11 2
Мартин Алексов КК Шурикен 3
Дани Филев КК Калиакра 3
КУМИТЕ 14-15 годишни, мoмчета кат. -70 кг. схема
Тодор Ранчев КК Ронин 11 1
Алан Априлов СК Будо 2
Аспарух Мидов ГКК Алеко 3
Александър Асенов КК Шурикен 3
КУМИТЕ 14-15 годишни, мoмчета кат. +70 кг. схема
Аспарух Мидов ГКК Алеко 1
КУМИТЕ 16-17 годишни, мoмичета кат. -59 кг. схема
Женя Янева КК Калиакра 1
Елена Янева КК Калиакра 2
Виктория Филипова КК Ронин 11 3
Marija Spasovska KK Sampion KP 3
КУМИТЕ 16-17 годишни, мoмичета кат. +59 кг. схема
Ana Savich KK Тигaр - Скопие 1
КУМИТЕ 16-17 годишни, мoмчета кат. -68 кг. схема
Кристян Георгиев КК Калиакра 1
Георги Дяков КК Левски Спартак 2
Фисник Агуши Клуб Цв. Димов 3
Filip Petrusevski KK Тигaр - Скопие 3
КУМИТЕ 16-17 годишни, мoмчета кат. -76 кг. схема
Емилиян Тасков КК Шурикен 1
Цветан Бързашки КК Дарис 2
Серкан Лятиф КИИ АИДА Вадо-рю 3
КУМИТЕ 16-17 годишни, мoмчета кат. +76 кг. схема
Велизар Колешански КК Левски Спартак 1